Pristatymas

  • Šiuo metu pristatome tik Lietuvoje, dėl pristatymos į kitas šalis teirautis.
  • Kaina: Kaune pristatome nemokamai.
  • Kaina: pristatymas registruotu pirmenybiniu paštu Lietuvoje NEMOKAMAS perkant virš 30 eurų;
  • Kaina: Už papildomą mokestį galima pristatyti į paštomatą (1.39 euro) ar naudojantis kurjerių paslaugomis (2.99 euro) į namus.
  • Trukmė: pristatome per 1-3 d.d. po apmokėjimo patvirtinimo. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali trukti iki 7 d.d.
  • Trukmė: pristatome per 1-2 d.d naudojantis paštomatu ar kurjerių paslaugomis.
  • Vieta: siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių. Kliento nurodytu adresu gaunamas pranešimas apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę liudijančiu dokumentu pašto skyriuje siuntinį galima atsiimti.

Grąžinimas

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

            keisti į kitą dydį;

            keisti prekę į kitą modelį;

            susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

            Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

            Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

            Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

 

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu Saulėtekio g. 20, Domeikava, 54350.  Siųsti galima kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems prieš tai susitarus.

Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas "Prekės keitimo ar grąžinimo prašymą" ir pirkimą parduotuvėje miegodrabuziai.lt įrodantis dokumentas (sąskaita faktūra)

Miegodrabuziai.lt administratorius gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko keitimo ar grąžinimo kriterijus. Jei keičiama ar grąžinama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Svarbu: jei užsakymas buvo apmokėtas per PayPal, tuomet pinigų grąžinimas bus atliktas taip pat į PayPal sąskaitą, iš kurios buvo mokėta.

Prekių keitimas

Miegodrabuziai.lt  įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta pardavimui miegodrabuziai.lt parduotuvės asortimente.