Privatumo politika

Bendra informacija

Garantuojame, kad miegodrabuziai.lt internetinėje svetainėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Naudodamiesi miegodrabuziai.lt elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

 

Renkama informacija

Tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pristatyti tinkamu adresu.

Mes klientų sąrašų neperduodame tretiesiems asmenims. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus, nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis. Šią informaciją naudojame siekdami teikti kokybišką aptarnavimą, tinkamai pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant sąskaitą-faktūrą ir pan.

Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

 

Duomenų apsauga

Miegodrabuziai.lt elektroninė parduotuvė užtikrina, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Mes visada stengiamės apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

 

 Privatumo politikos pakeitimai

Miegodrabuziai.lt turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Grąžinimas

Per 30 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

            keisti į kitą dydį;

            keisti prekę į kitą modelį;

            susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

            Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

            Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

            Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

 

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu Saulėtekio g. 20, Domeikava, 54350.  Siųsti galima kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems prieš tai susitarus.

Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas prašymas ir pirkimą parduotuvėje miegodrabuziai.lt įrodantis dokumentas (sąskaita faktūra).

Miegodrabuziai.lt administratorius gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko keitimo ar grąžinimo kriterijus. Jei keičiama ar grąžinama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Svarbu: jei užsakymas buvo apmokėtas per PayPal, tuomet pinigų grąžinimas bus atliktas taip pat į PayPal sąskaitą, iš kurios buvo mokėta.

Prekių keitimas

Miegodrabuziai.lt  įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta pardavimui miegodrabuziai.lt parduotuvės asortimente.